8 ceļu 10.A tīkla relejs IP/ Ethernet piekļuves kontrolieris MODBUS TCP 8 8 no pārslēgšanās pārnesumkārba

Novērtējums 

€35.36

Jauns produkts

1 vienības:

Tagi: Dstyle.lv, Dstyle.lv, iepirkšanās tiešsaistē, Automobiļu, Telefoni Un Piederumi, Datori Un Elektronika, modes, Skaistums & Veselība, Mājas & Dārzs, Rotaļlietas Un Sporta, Kāzas & Notikumi.

8 ceļu 10.A tīkla relejs IP/ Ethernet piekļuves kontrolieris MODBUS TCP 8 8 no pārslēgšanās pārnesumkārba

Apraksts:

8 ceļu 10.A relejs kontrolieris, ar normāli atvērt un normāli aizvērts produkciju. 8 veidu slēdzi ievadi. Var izmantot viedo mājas kontroles, var izmantot divas attīstību mobilo tālruni vai datoru, tālvadības pults, elektriskās gaismas, motoru, un citas elektroiekārtas. Var izmantot arī, lai noteiktu strāvas zudumiem telpā, var būt saistīts ar cilvēka ķermeņa infrasarkano staru sensoru, varat būt saistīts ar pogas slēdzi, var būt saistīts ar dūmu trauksmes izejas. Sniegt C++ pirmkodu. Uzticama tīkla savienojumu, tīkla atslēgšanu var automātiski atjaunot. Jo TCP pakalpojumu režīmā, var atbalstīt 4 tīkla savienojumus (spike tirgū vienīgi, lai atbalstītu tīkla savienojums), izmantojot 32 bitu mikrokontrolleru (spike tirgū STC8 bitu mikrokontrolleru), Ļoti ērti tīklu parametru iestatīšanas programmatūru. Atbalsta MODBUS TCP, var savienot ar kingview.

Produkta funkcijas:

1, atbalstīs TCP serveri.TCP klientu.UDP.

2, darba TCP servera režīmā, atbalsta 4 klienta savienojumu.

3, atbalsta MODBUS TCP protokolu, atbalsta kingview.

4, atbalstot tiešsaistes atjauninājumi, ļoti ērti pielāgotu programmu.

5, jūs varat pielāgot ierīces nosaukums, atbalsta Ķīnas definīcija, ja nav kontrolierīces un vairāk apgrūtinoši, IP nr.

6, jūs varat pielāgot sirdsdarbība pakešu laiku, bojāta tīkla atjaunošanas uzticamību.

7, izmantojot augstas veiktspējas Cortex-M3 32-bitu mikrokontrolleru stm32f103c8, un nav pieejami tirgū, ar 8 bitu mikrodatoru un tīkla čipu izmanto w5500 aparatūras protokolu, un ENC28J60 nav zemas izmaksas.

8, var strādāt pārslēdziet pārraides režīmā.

9, ir trīs firmware lejupielādēt, izmantojot konfigurācijas projektu, proti, vispārējā pārslēdziet pārraides aparatūra, programmaparatūra, firmware piekļuvi. Vispārējais firmware strādā vergu režīmā, vadības, kontroles, ieslēdziet daudzumu, raidot firmware, kas tiek izmantoti pāriem, kas ievades kontroles citas izejas, no kuriem katrs atbilst ievades kontroles izejas citas pārraides. Piekļuves firmware, var lasīt galvas ar 4 Wiegand protokola 26.

P arameter:

Barošana: 9-24V DC strāvas padeve ne mazāk kā 2A.

Jauda: 8 releju izejas, katra maksimālo jaudu 2 kilovatus, maksimālā strāva katrai kanāls ir 10A, maksimālais spriegums 250V (AC vai DC var būt), ne spriegumu izejas, izeja ir uz releja slēdzis.

Ieeja: ievades slēdzis, pasīvi vai aktīvi, aktīvi 5V.

Tīkla parametri: cita vārti kontroli (lai uzstādītu maršrutu un forwarding), tālvadības pults, lai atrisinātu savu problēmu dinamiskās IP (router katru reizi, kad jūs sāktu izplatīšanas publisko IP nav tas pats).

Vadības mācību process ir ļoti vienkāršs

Nosūtīt on1, lai atvērtu pirmais relejs, nosūtiet off1 off pirmo ceļa releju, 2-8 kontroles metodes. Sūtīt lasīt, lasīt, valsts releju, piemēram, atgriešanās relay00000001, teica pirmais ceļa releju, relejs off 2-8 ceļu. Kavēšanās kontroli, piemēram, lai nosūtītu on1:02 un teica, relejs, 2 sekunžu laikā pēc atbrīvošanas, sūtīt uz:12 teica relejs 12 sekundes pēc tam, kad jāatlaiž, kavēšanās garākā 99 sekundes.

Produkta lietošanas:

Var izmantot, piekļuves kontroles, vadības atverot datoru, tālvadības pults, elektriskās iekārtas, uzņemt dūmu trauksmes izejas, var būt saistīts ar cilvēka ķermeņa infrasarkano staru sensora izejas, slēdža pogu, var savienot, var būt saistīts ar jebkuru pasīvās pārslēgt ievades var arī būt saistīti ar aktīvās jaudas slēdzis ieejas (5V aktīvo slēdzis). Var kontrolēt tīklu, mobilo telefonu, tālvadības pults (mobilo tālruni APP, lai savu R & D).

Iestatiet saskarni, parametri, produkta

Parametru iestatīšanas saskarne ir ērta, šī programmatūra nenodrošina avota kodu.

produkta Pielietojums avota kodu interfeiss

Saderīgs Marku/Modeli Nav
Ar USB
Zīmola Nosaukums dower mani
Iepakojuma Lielums 25cm x 22cm x 12cm (9.84in x 8.66in x 4.72in)
Vienības Veids gabals
Iepakojuma Svars 0.35kg (0.77lb.)

Saistītie Produkti