1080P HDMI pa Optisko Šķiedru Paplašinātāju ar Audio Transmisoon Funkciju ,SM 20KM SFP (LC)

Novērtējums 

€162.88

Jauns produkts

1 vienības:

Tagi: Optiskās Šķiedras, hdmi optiskā extender, fiber lc, Lēti fiber optic, Augstas Kvalitātes hdmi optiskā extender, Ķīna fiber lc Piegādātāju.

HDMI pa Optisko Šķiedru Extender

Modelis: LNK-HF100 Sērija

Pārskats

Par LNK-HF100 HDMI optisko Šķiedru paplašinātājs, kas paredz pagarināt HDMI signālus lielos attālumos pa vienu optisko kabeli.

tas nodrošina augstu izšķirtspēju līdz 1080P, ārējo skaņas pārraidi; funkcija.

Paplašinātājs var izmantot dažādas programmas, kam nepieciešams tālsatiksmes pārraidi augstas izšķirtspējas augstas kvalitātes, ar labu stabilitāti un spēcīgs drošības.

Funkcijas Nodod HDMI video un audio signālu līdz 20km pa vienu optisko kabeli; Atbalsta video izšķirtspēju līdz 1920*[email protected] ; Atbalsts ārējo stereo audio nosūtīt pārvades; Atbilstību HDMI 1.3 un HDCP 1.2. standarts;; Augsta saderība, var auto maču avotu un displeja ierīce; iebūvēta automātiskās regulēšanas sistēma, padarītu attēlu gluda, skaidra un stabila; Iebūvēts ESD aizsardzības sistēmas; Vienkārši uzstādīt, plug and play;

Tehniskā Indeksi

Parametrs

Apraksts

Video

Standarti

HDMI1.3; HDCP1.2

Maksimālā pikseļu pulkstenis

165MHz

Maksimālais datu pārraides ātrums

6.75 gb / s

Izšķirtspēja diapazonā

1920x1080P 1280 x 720 1024 x 768

1280 x 1024 1440 x 900 1680 x 1050 800 x 600

Savienotājs

Sieviešu HDMI tips A

Pretestība

100Ω

HDMI Vadu Diapazons

Audio

Interfeiss

3.5 mm austiņu sēdeklis

Signāla tips

Stereo

Optiskās šķiedras

Interfeiss

VM modeli – LC connector

Šķiedras tips

Single-mode

Viļņa

850nm/1310nm

Interfeiss joslas platums

1.25 gb / s

Pārraides attālums

[email protected]*[email protected]

OM3 Multi-mode fiber:

Single-mode fiber: 20km

Citi

Strāvas padeve

Strāvas adapteris: DC 5V~12V

Jaudas izkliedes

MAX, 6W

Temperatūra

Darbības: -5℃ ~ +70℃

Mitrums

Darbojas: 5% ~ 90%

Dimensijas (LxDxH)

63*93*25mm

Ostas Nosaukums

Apraksts

IEEJAS/IZEJAS

HDMI Signālu Ievades/Izvades

AUDIO IN/OUT

Ārējā Stereo Audio Ieejas/Izejas

DC5-12V

Barošanas Adaptera Ligzda

OPTISKĀS

SFP Modulis, LC Connector (T: Raidītājs; R: Uztvērējs)

LED Indikators

Apraksts

STATUSS

Video Signāla Bloķēšanas Indikators(PAR: Atslēgas; Off: Atbloķētu)

JAUDA

Strāvas Indikators(PAR: Ieejas Jauda; Off: Nav Ieejas Jauda)

Pasūtīšanas Informācija

Preci

Apraksts

LNK-HF100

HDMI Optisko Šķiedru Paplašinātājs: 1920*[email protected], Atbilstību HDMI 1.3 & HDCP1.2 standarta, Atbalsta ārējo stereo audio nosūtīt pārvades, LC(VM), OM3 Multimodālu šķiedrvielu, 300m, tostarp 1 raidītāju un 1 uztvērējs, ko izmanto pāriem

LNK-HF100S

HDMI Optisko Šķiedru Paplašinātājs: 1920*[email protected], Atbilstību HDMI 1.3 & HDCP1.2 standarta, Atbalsta ārējo stereo audio nosūtīt pārvades, LC(SFP), single mode, vienu fiber, 20km, tostarp 1 raidītāju un 1 uztvērējs, ko izmanto pāriem

Modeļa Numurs LNK-HF100 Sērija
Zīmola Nosaukums cne-lnk
Vienības Veids Pāris
Iepakojuma Lielums 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)
Iepakojuma Svars 1.0kg (2.20lb.)

Saistītie Produkti