RIEPU GLABĀŠANA, APKOPE UN DIAGNOSTIKA

Mašīnas bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez apaviem nestaigā. Riepu nolietojuma līmenis un to kopējais tehniskais stāvoklis, obligāti ir viens no būtiskākajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Auto jāatbilst visiem drošības standartiem, neskatoties uz to, vai lietojat jaunas vai arī jau lietotas mašīnas riepas.Mašīnas riepas būs iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms riepu iegādes, vienmēr iesakām parunāt ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību.

Ieskaties piedāvājumā – http://mmkserviss.lv/

Automašīnu riepu serviss piedāvā arī automašīnu riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Riepu pārbaude, īpaši, ja riepas ar radzēm, un citi ar automašīnu riepu uzglabāšanu un izmantošanu saistīti jautājumi, tiek veikti auto riepu servisā, jebkuram klientam. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt auto diskus ir ārkārtīgi liela. Jebkurā mašīnas riepu noliktavā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Riepu servisi nodrošina arī riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

 

ZIEMAS AUTO RIEPU UZGLABĀŠANAS NOLIKTAVA.

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, noteikti ir ekonomija, jo pastāv izredzes ietaupīt teju 40 procentus, kas ir diezgan ievērojama naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas auto riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie automašīnas riepu servisa darbiniekiem.

 

Jebkurš klients novērtē auto servisu, kas piedāvā dažāda stila, ar riepām saistītus pakalpojumus. Ļoti daudzi mašīnu servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas servisu, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši piemēroti tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Lai nebūtu nekādu problēmu ar riepu sagatavošanu jaunajai darba sezonai, riepu sevisi visā Latvijā nodrošina diagnostiku, apkopes servisu kā arī dažādus citus saistītus pakalpojumus, lai pieredze uz ceļa pēc iespējas būtu droša un lieliska. Mašīnas riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, vajadzības apstākļos, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *