5 aplikācijas, kas Tev var palīdzēt mācībās

 

tālmācībaMūsdienās, kad digitālā vide ir augsti attīstīta, tad mobilo telefonu var izmantot ne tikai saziņai ar ģimeni un draugiem, bet arī mācībām. Tālmācība ir iespējama ne tikai ar datora palīdzību, bet arī ar mobilo telefona aplikācijām, kuras vienmēr Tev ir līdz. 

Aplikācijas palīdz ne tikai apgūt jaunas zināšanas, bet var atvieglot arī pašu mācību procesu, tāpēc šoreiz piedāvājam Tev iepazīties ar piecām lieliskām aplikācijām, kas var palīdzēt mācībās!

 

  • Duolingo. Svešvalodas apgūšana nav vieglākais mācību process, jo valodas apgūšana un izkopšana prasa ilgu laiku un regulārus treniņus. Visvieglāk valodu ir apgūt esot reālā tās valsts vidū vai mācoties no lokālajiem valodas speciālistiem jeb skolotājiem, tomēr, ja šādas iespējas nav, tad Duolingo ir lielisks veids, kā mācīties. Aplikācijas formāts un valodas līmeņi ir pieejami sākot no bērnudārza līdz pat pieauguša cilvēka zināšanām. Duolingo ir iekļauti vairāki runāšanas un rakstīšanas vingrinājumi, tāpat arī varēsi palielināt savu vārdu krājumu, spēlēt spēles, pildīti testus un krāt no pareizajām atbildēm punktus, kurus varēsi izmantot dažādu papildus bonusu iegūšanai vai zaudēt, ja atbildēsi nepareizi. 
  • Coursera. Skolēnus, studentus un cilvēkus, kuri alkst apgūt jaunas zināšanas, priecājas par sastapšanos ar Coursera aplikāciju, kas dod iespēju tiešsaistē apgūt neskaitāmi daudz kursu kādā specifiskā nozarē vai tematos. Šīs tiešsaistes lekcijas pasniedz Oksfordas, Stenfordas, Mičiganas un citu pasaulē labāko universitāšu lektori. Aplikācijā izvēloties kursu, tajā var saņemt arī mājasdarbus un pat kārtot eksāmenus. Coursera aplikācija piedāvā gandrīz visu nozaru tēmas, piemēram- bizness, sociālās zinātnes, matemātika un pat ķīmija. Šeit, klausoties lekcijas, jebkurš var papildināt savas zināšanas, kas paralēli mācībām vai ikdienai noderētu nākotnei un padarītu jebkuru cilvēku daudz zinošāku un darba tirgū konkurējošāku.
  • Khan Academeny. Ja neesi cilvēks, kas labprātīgi lasa grāmatas, bet uztver labāk informāciju video formātā, tad aplikācija Khan Acadameny ir tieši Tev. Tajā ir vairāk nekā 10 000 video, kuros mācību viela jeb tēmas tiek izskaidrotas saprotamā, vienkāršā valodā ar vizuālo attēlojumu. Tēmas, protams, ir visdažādākās- vēsture, dabas zinātnes, matemātika, ģeogrāfija, ekonomika, astroloģija un pat anatomija. 
  • CamScanner. Vai esi piedzīvojis brīžus, kad esi kavējis stundas vai lekcijas un kursa vai klases biedri ir gatavi iedot norakstīt no savām pierakstu kladēm? Ja jā, tad tas noteikti nav bijis ērti un ātri, tāpēc ir radīta aplikācija, kas jebkuru tekstu no pierakstiem, grāmatām vai žurnāliem ar telefona kameras palīdzību var pārvērst PDF dokumentā, ko vari ne tikai izprintēt, bet arī padalīties ar citiem. Aplikācija piedāvā arī iespēju meklēt tekstā vārdus, kas pavisam noteikti var paldīdzēt studentam vai skolēnam ātrāk atrast vajadzīgo tēmu un informāciju. 
  • Quizlet. Aplikācija, kas palīdzēs apgūt mācību vielu, ievadot faktus Quizlet aplikācijā. Tos ievadot, Tu mācību vielu apgūsi ar dažādu spēļu palīdzību, piemēram, meklējot vienādas jeb saderīgas kārtis ar vēstures faktiem, skaitļiem vai notikumiem, ģeogrāfiskām vietām vai ķīmiskiem elementiem. Šo visu vari lietot kā spēli, padarot mācīšanos daudz aizraujošāku.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *