Ceļvedis labākā putekļu sūcēja izvēlē

 

putekļu sūcējiSadzīves tehnika no https://220.lv/lv/sadzives_tehnika un tās nomaiņa ir neatsverama Jūsu dzīves kvalitātes uzlabošanas sastāvdaļa. Vabūt šobrīd vēlaties iegādāties putekļu sūcēju, bet neesat pārliecināts, ko tieši meklējat? Šajā rakstā tiks apkopoti dažādie ieguvumi un trūkumi, kādi pastāv izvēloties vertikālā, cilindra vai lādējamā tipa putekļu sūcēju.

Kurš putekļu sūcējs ir labāks – vertikālā jeb slotas tipa, cilindra tipa, vai lādējamais putekļu sūcējs?

Tāpat kā cilvēku ķermeņiem, arī putekļu sūcējiem ir dažādas formas un uzbūves. Plašāk izmantotie ir vertikālā tipa, cilindra tipa un lādējamie putekļu sūcēji. Viennozīmīgi atzīt, ka noteika tipa putekļu sūcējs ir labāks par citu nav iespējams. Tomēr apsverot šīs ierīces iegādi, vērts ņemt vērā Jūsu individuālos uzkopšanas paradumus un vajadzības, kas atvieglos izvēles procesu.

Vertikālā jeb slotas tipa putekļu sūcēji

Potenciālie ieguvumi vertikālā tipa putekļu sūcēja izvēlē būs efektīvāka tīrīšana. Pateicoties to motorizētajai slotai, šie putekļi labi veic dziļo tīrīšanu. Tāpēc, ja Jūsu mājās grīdas segumu klāj paklāji, ir vērts apsvērt tieši šī tipa putekļu sūcēju izvēli. Turklāt šāds putekļu sūcējs noderēs četrkājaino draugu samniekiem – tie labi savāc dzīvnieku spalvas.

Vēl viena vertikālo putekļu sūcēju priekšrocība ir iespēja tos kompakti uzglabāt to pateicīgās formas dēļ.

Tīrīšanas procesā, šāda veida putekļu sūcējs Jūs pasargās no nevajadzīgas pieliekšanās, kas ir svarīgi, ja ciešat no muguras sāpēm. Tomēr šī tipa putekļu sūcējiem ir savi trūkumi. Tie ir smagi, un tas var būtiski ietekmēt gan tīrīšanas procesu, gan arī uzglabāšanu un pārvietošanu, kas laika gaitā var Jūs apgrūtināt. Šie putekļu sūcēji to lielās jaudas dēļ mēdz būt arī daudz skaļāki nekā cilindra tipa putekļu sūcēji.

Cilindra tipa putekļu sūcēji

Šie ir visiem pazīstamie un vieni no populārākajiem putekļu sūcējiem. Tiem parasti ir garāks elektrības vads, kuru var ieritināt tā korpusā. Cilindra tipa putekļu sūcēji no https://220.lv/lv/sadzives-tehnika/saimniecibai/puteklu-suceji ir labi piemēroti tādu grīdu tīrīšanai, kuras neklāj paklāji – parketam, laminātam, kokam. Pateicoties tā kātam, šāda tipa putekļu sūcējs ir ļoti ērts, lai tīrītu kāpnes un veiktu tīrīšanu zem mēbelēm. Ar šāda tipa putekļu sūcēju ir daudz vieglāk manevrēt nekā ar vertikālā tipa putekļa sūcēju, turklāt izmantojot tā birsti, varēsiet veikt putekļu nosūkšanu no aizkariem vai mēbelēm. Tie ir samērā klusi un daudz vieglāki nekā vertikālā tipa putekļu sūcēji.

Galvenie trūkumi šī putekļu sūcēja izvēlē būs problēmas to uzglabāšanā – garais kāts bieži vien tiek atzīts kā neērts novietošanai.

Lādējami putekļu sūcēji

Lādējamie putekļu sūcēji ir īpaši iecienīti to ērtās funkcionalitātes dēļ. Tos var viegli pārvietot un izmantot, lai iztīrītu auto salonum vai telpas, kas atrodas ārpus Jūsu mājas. Šī tipa putekļu sūcēji ir viegli un aizņem maz vietas, turklāt tā kā tiem nav vada, ar tiem ir ļoti viegli pārvietoties un manevrēt. Lielākais lādējamo putekļu sūcēju trūkums ir to ierobežotais darbības laiks.

Daži akumulatori atļauj tiem darboties līdz 40min, bet citiem – tikai 20min. Tiklīdz kā akumulators būs izlādējies, Jums nāksies meklēt elektrības kontaktu, lai veiktu putekļu sūcēja uzlādi. Tas var kļūt apgrūtinoši un laikietilpīgi, ja plānojat veikt intensīvu un ilgu tīrīšanu. Vēl viens trūkums ir mazais putekļu sakrāšanas konteiners, kas liks Jums veikt biežu tā tīrīšanu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *