Trenažiera izvēle lietošanai mājās

trenažieriSportošana ir lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku un uzturēt sevi labā fiziskā formā. Iegādājies piemērotāko aprīkojumu un Tev nevajadzēs apmeklēt sporta klubu. Trenējies mājās un ietaupi savus līdzekļus!

Ņem vērā dažus ieteikumus, kas palīdzēs atrast piemērotāko sporta aprīkojumu, lai Tu varētu sportot mājās.

Budžets

Nežēlo līdzekļus un iegādājies kvalitatīvu aprīkojumu. Trenažieru cenas ir visdažādākās, sākot no dažiem simtiem euro līdz pat 1000 euro un vairāk.  Cenu veido iekārtas kvalitāte, ekspluatācija un pielietojums.

Izmērs

Lai veiksmīgāk uzsāktu treniņus, atrodi piemērotāko vietu, kur novietosi trenažieri un Tev būs ērti to lietot. Pirms preces iegādes izmēri telpas platību, jo sporta inventārs atšķiras pēc izmēra.

Visbiežāk aprīkojums aizņem līdz 9 m2. Multifunkcionāli trenažieri ir salīdzinoši lielāki un var aizņemt līdz pat 60 m2.

 Veids

Uzsākot nodarbības, pārdomā treniņu mērķi un izvēlies atbilstošāko risinājumu. Nepieciešamības gadījumā konsultējies ar zinošu treneri.

Trenažierus iedala 2 veidos: kardio un spēka trenažieros.

Kardio trenažieri ir dažāda veida skrejceliņi, velotrenažieri, steperi un eliptiskais sporta inventārs.

Spēka treniņiem izmanto trenažierus, kur slodzes nodrošināšanai Tev jāpielieto paša svars. Spēka trenažieri ir preses soli, multifunkcionālie trenažieri, spēka rāmji u.c.

Tehniskās iespējas

Lai treniņi būtu veiksmīgi, izvēlies aprīkojumu atbilstoši savam augumam, svaram un plānotajai noslodzei. Apskati ražotāja rādītājus par ieteicamo lietotāja svaru, izmantoto materiālu un garantijas laiku.

Trenažierim ir jābūt ērtam un viegli lietojamam. Rāmim ir jābūt izturīgam un stabilam, lai izturētu Tavu svaru un kustības.

Velotrenažieri

Izmanto velotrenažieri, ja vēlies trenēt kāju un muguras muskuļus. Šī būs lieliska izvēle gan profesionālam sportistam, gan iesācējam, jo ir iespējams individuāli iestatīt piemērotākās treniņu programmas un grūtības pakāpes.

Skrejceliņi

Ja vēlies atbrīvoties no liekā svara, Tev piemērots būs skrejceliņš. Izmanto to iesildīšanās laikā, pirms tālākā treniņa ar svaru stieņiem un hantelēm. Skrienot Tu trenēsi visas muskuļu grupas un patērēsi salīdzinoši daudz kalorijas.

Parūpējies par savu fizisko formu un izvēlies piemērotāko trenažieri par zemāko cenu interneta veikalā 220.lv!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *