Pasteļtoņu mēbeles bērnistabai

Padomju laiku sekcijas nu kļuvušas par retumu mūsdienu mājokī, tās tās palikušas tikai kā atmiņas no citiem laikiem. Mūsdienīgs mājoklis vai birojs nereti ir aprīkots ar mēbelēm pēc pasūtījuma. Mēbeļu ražošana ir attīstījusies, jaunas un ekonomiskas tehnoloģijas ļauj pielāgot jebkuru mēbeli konkrētās telpas iekārtojumam un izmēriem. Mēbeļu veikali un mēbeļu ražotāji ir pieejami gana plašā klāstā, lai spētu pielāgoties jebkurai gaumei un vajadzībām. Vietējie mēbeļu ražotāji ir tikpat moderni kā slaveni zīmoli, tie iedvesmojas no globāli pārbaudītām vērtībām mēbeļu tirgū. Mēbeles tiek izgatavotas no viegliem materiāliem, kurus apstrādā ar maigiem un ekoloģiskiem pārklājumiem. Piedāvājumā arī dažādi rakstāmgaldi jauniešiem!

Virtuve ir katra mājokļa sirds. Tajā tiek kopīgi baudītas brokastis, gatavotas vakariņas, te uzņem viesus un risina aktuālos politiskos jautājumus. Neatkarīgi no virtuves lieluma, to ir iespējams iekārtot gudri, mājīgi un ērti. Virtuves iekārtas izgatavošana konkrētai platībai atļaus maksimāli izmantot interjera iespējas. Tirgū atzītas ir iebūvējamās virtuves un virtuves mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma – tas neliedz iekārtot telpu ar nepieciešamajiem atribūtiem, vienlaicīgi ļauj saglabāt plašumu rosībai. Ar izdomu un radošu pieeju risinājumu meklēšanā, virtuve kļūs mājīga un ērta. Virtuve ir telpa, kurā uzturamies ļoti daudz, un šai telpai jāspēj atspoguļot arī mūsu personību.

Telpa, kurā mazgājam matus, skujam bārdas, arī atpūšamies vannas burbuļos – tā ir vannas istaba. Vannas istabas īpatnība slēpjas faktā, ka nelielā platībā vēlamies ievietot un sakombinēt diezgan daudz. Ir patiešām lieliski, ja vannas istabā varam iekārtot vietu kosmētikas un higiēnas piederumiem, šampūniem un vannas bumbām, mājas kopšanas līdzekļiem. Vannas istabas neatņemama sastāvdaļa ir arī spogulis. Mūsdienīgas vannas istabas mēbeles ir spējīgas izdarīt neiespējamo – nezaudējot tīra un mimināla interjera iespaidu, satilpināt visas vajadzīgās mēbeles un priekšmetus vienkopus. Ja tas izdodas, tad šādā telpā ir prieks atrasties un gatavoties dienas darbiem.

Zvans pie durvīm, ciemiņi ir klāt! Visi sanāk mājokļa priekšnamā un iekārtojas. Vai visiem ir vieta apģērbam un apaviem? Vai tik šalles nesāks slīdēt nost no pakaramā? Jā, izklausās pazīstami. Priekšnami un koridori ir mūsu mājokļu pirmais iespaids. Nepelnīti šī telpa ir saņēmusi ļoti maz uzmanības. Priekšnama mēbeles ir īpaši nozīmīgas, lai neradītu diskomfortu mājokļa iemītniekiem un viesiem, kad jāgatavojas mājokli pamest vai tajā atgriezties. Telpas izmēri ir šauri, taču tai jāspēj organizēti izkārtot mūsu ikdienas mantas.

Mūsu mājokļos viesistaba parasti ir plašākā telpa, kurā uzturamies gan ģimenes, gan draugu lokā. Viesistabā parasti atrodas TV, varbūt arī spēļu konsoles, dīvāni un klubkrēsli. Viesistabas plašā funkcionalitāte nosaka to, ka tajā vēlamies ietilpināt dažāda rakstura mēbeles.  Iebūvējamais skapis viesistabā radīs plašuma iespaidu. Tāpat, viesistabā lieliski izskatās sienas plaukti grāmatām, fotogrāfijām. Ļoti ērti un parocīgi ieeju viesistabā ierīkot kā bīdāmās durvis, lai, piemēram, viesību laikā viesiem būtu ērti ienākt un iziet no telpas, neradot lieku troksni. Ir vērts padomāt par funkcionālas TV iekārtas uzstādīšanu – mūsdienīgas mēbeles ļoti eleganti noslēpj kabeļus un piedāvā dizainu, kas rotā telpu. Ar īstajām mēbelēm viesistaba būs gan omulīga atpūtas vieta mājiniekiem, gan eleganta telpa mājas ballītēm.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *