Multifunkcionālas mēbeles katrai gaumei

Telpā izvietotās mēbeles tieši saistītas ar tās noskaņas, plašuma un auras radīšanu. Izvēloties dažādas mēbeļu krāsu paletes, varam pilnībā izmainīt telpas raksturu. Minimālisma stila mēbeles radīs vienkāršu un vieglu gaisotni, kamēr siltu toņu koka mēbeles aicinās cilvēku telpā un iedvesmos atslābināties.

Atkarībā no telpu funkcijas, mūsdienu mēbeļu veikali piedāvā lielisku  sortimentu ar dažāda veida mēbelēm. Ja tomēr neizdodas atrast kāroto jau izgatavotu un ievietotu skatlogā, vienmēr pastāv iespēja izgatavot mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, tās pielāgot unikālām vēlmēm. Mēbeļu izgatavošana notiek ļoti ātri, tās pieejamas ar ātru piegādi un montēšanu tieši nepieciešamajā telpā.

Virtuvē notiek liela daļa jebkuras saimniecības rosības. Mājokļa saimnieku paradumi, tradīcijas un gaume tieši novērojama virtuves iekārtojumā. Virtuves iekārtas, kas izgatavotas pēc pasūtījuma lieliski pasvītro mitekļa individualitāti un neiejaucas telpas dabiskajā līniju plūdumā. Neatkarīgi no telpas lieluma, tieši iebūvētās virtuves pēc pasūtijuma ir populārs risinājums. Virtuves mēbeles nosaka to, kāda būs konkrētā virtuve – vienkārša un ērta vai mājīga un saulaina. Ir nozīmīgi saprast, vai virtuvē būs trauku mazgājamā mašīna, veļas mašīna, cepeškrāsns – šīs virtuves ierīces nosaka virtuves mēbeļu izmērus un dizainu. Jāatzīst, ka virtuve ir tā telpa kurā visa saime uzturās viebiežāk, tādēļ ekonomēt uz virtuves interjera viedošanu patiešām nav vērts.

Gluži kā teicienā par cinīti, kurš gāž lielu vezumu, arī vannas istaba ir viena no mazākajām telpām ikvienā mājoklī, tomēr funkciju apjoms tai ir varen plašs. Vannas istabā mēs sakopjam sevi, mazgājam veļu, mazgājamies dušā un sildamies vannā. Jo mazāka vannas istabai atvēlētā platība, jo nozīmāga ir īsto mēbeļu piemeklēšana telpai. Tieši šādu telpu iekārtošanā biežāk ieteicams izmantot profesionāļa padomu. Kur mēs redzam nepraktisku stūri, interjera eksperts redz iespēju izgatavot personalizētu plauktiņu zobu birstēm un ziepēm. Ieguldot savas vannas istabas telpas iekārtošanā, mēs faktiski ieguldam arī savā komfortā.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Interjera pasaulē viesistaba jau sen kļuvusi par telpu, kuras funkcijas ir pārkāpušas pāri viesistabas robežām. Atkarībā no tā, kādas mēbeles un interjera priekšmetus mēs novietojam viesistabā, tā var kļūt par guļamistabu, hobiju istabu, ēdamistabu vai pat mantu glabātavu. Iebūvētie skapji, piemēram, kalpo kā lieliski nomaskēta nesezonas drēbju krātuve. Tikmēr izvelkamais dīvāns nakts stundās telpu var pārvērst par guļamistabu, bet gudri izkārtotas brīvā laika mantas (spēļu konsoles, mūzikas instrumenti, galda spēles) telpu padara par ģimenes hobiju zāli. Ja viesistabā novietojam elegantu galdu, tā kļūst par ģimenes vakariņu telpu. TV iekārta var kļūt par telpas galveno fokusa punktu, bet tik pat labi askētiska dizaina mēbele var TV aparātu pat noslēpt no visu acīm. Lai telpu padarītu mūsdienīgu un tā iegūtu plūstošas līnijas, tajā var ierīkot bīdāmās durvis.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *