Kā izvēlēties labākās riepas?

Reizēm nav iespējams uzreiz saprast, kuras auto riepas būtu piemērotas Jums, tāpēc ir ieteicams konsultēties ar ekspertu, kas visu spēs izskaidrot vēl detalizētāk. Jaunas riepas palīdzēs samazināt CO2 izmešu līmeni un ļaus izbaudīt katru braucienu bez raizēm par drošību.

Lai visi darbi varētu notikt ātri un elementāri, servisā tiek veikta riepu maiņa. Lai būtiski palielinātu Jūsu drošību uz ceļa, reizēm vajadzīga disku valcēšana jeb taisnošana, ja gadījumā tie ir deformēti. Servisā disku remonts ir noteikti viens no svarīgākajiem pakalpojumiem, ko piedāvā daudzpusīgais riepu centrs, tāpēc tur bez problēmām varēsiet veikt arī disku slīpēšanu utt. Jūs varat brīvi izvēlēties sev nepieciešamās riepas, jo riepu serviss saviem klientiem ļauj izvēlēties neskaitāmus variantus no atzītākajiem ražotājiem.

Kāpēc izdevīgākas M+S riepas?

Piedāvātās vissezonas riepas iecienījuši tiešām daudzi autovadītāji, jo tās nav nepieciešams nomainīt, lai kādi tajā brīdī būtu laikapstākļi. Eksperti gan iesaka šīs unikālās M+S riepas tiem, kas ziemas periodā auto izmanto ļoti reti. Pavisam skaidrs ir tas, ka ziemas riepas garantē labāku saķeri un tās daudz vairāk piemērotas slideniem ceļiem. Daudziem autovadītājiem ļoti iecienītās Dayton un protams Sailun riepas iespējams pasūtīt izdevīgāk, tāpēc tiek speciāli rīkota visu ziemas riepu izpārdošana. Tāpat varat izraudzīties visāda veida Hankook un Falken riepas, kas tiek izceltas rādītāju dēļ. Riepu iegādes brīdī jādomā par to kalpošanas ilgumu, auto vadāmību, kā arī savu braukšanas stilu.

Stabilas, kvalitatīvas vasaras riepas

Vasaras riepas īpaši pielāgotas komfortablai braukšanai pa tiešām sausiem ceļiem, pietam tās nodrošina labāku saķeri ar asfaltu akvaplanēšanas gadījumos. Lai būtu vieglāk pieņemt lēmumu, šīs riepas tiek pieskaņotas konkrētam ceļu veidam, piemēram, visām ātrgaitas šosejām. Kumho ražotās riepas ir diezgan iecienīta izvēle, jo tās spēj nodrošināt augstu veiktspēju jebkādos laikapstākļos. Kvalitatīvas budžeta klases Antares ražotāja riepas spēs sniegt nepieciešamo komfortu un nodrošinās auto stabilitāti pat uz īpaši nelīdzena ceļa. Jebkuru riepu kalpošanas ilguma pagarināšanai ir nozīmīga spiediena bieža pārbaude, turklāt ieteicams auto priekšējās riepas ar aizmugurējām pēc konkrēta km nobraukuma samainīt vietām.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *