Sertificēts Šveices pulksteņu remonts Rīgā

Dažreiz mums var šķist, ka par daudz ko pārmaksājam, ka dažādi servisi un pakalpojumi ir pa spēkam mums pašiem, taču ir jāsaprot brīži, kad kvalitāte jāliek pirmajā vietā un jādod uzticība pieredzējušiem meistariem, daudz nedomājot par iztērētajiem līdzekļiem, jo tam būtu jābūt tā vērtam. Šāds gadījums noteikti ir pulksteņu remonts. Tas ir smalks un sarežģīts arods un tikai profesionālis spēs parūpēties par jums tik dārgo rokas pulksteni. Baltic Watches ir augstas klases pulksteņu veikals un darbnīca Rīgā, kas spēs apmierināt pat visprasīgāko klientu. Apmeklējiet veikalu Vecrīgā, Jāņa ielā 3 vai izpētiet mājaslapu balticwatches.com un pārliecinieties ar savām acīm.

Kāpēc izvēlēties Baltic Watches?

Kvalitātes garants

Kvalitāte parasti ir svarīgākais, ko sagaidām, kad izvēlamies kādu pakalpojumu, un šajā gadījumā tas nav nekāds izņēmums, īpaši tādēļ, ka runa ir par tik delikātiem mehānismiem, kā pulksteņa mehānismi. Baltic Watches visai komandai ir gadiem krāta pieredze gan klientu apkalpošanā, gan pulksteņu remontā, un jūs varēsiet būt droši, ka nododat savu laikrādi pieredzējušās rokās. Sertificēts Šveices pulksteņu remonts Rīgā nav nemaz tik bieža parādība, tādēļ Baltic Watches lieliski apmierina klientu pieprasījumu.

            Profesionāli pulksteņmeistari

Visi meistari ir savas jomas speciālisti, kas skolojušies prestižās darbnīcās Šveicē. Katram darbnīcā ir arī specifiska pulksteņu remonta nozare, kurā viņš specializējas, tādējādi noslīpējot savu arodu līdz sīkumam. Tā ir viņu kaislība. Pulksteņu remonts Baltic Watches piedāvā plašu pakalpojumu spektru, piemēram, vispārējā diagnostika, korpusa restaurācija, tīrīšana ar ultraskaņu un daudzi citi.

Jaunākās tehnoloģijas

Kvalitatīvam pulksteņu remontam nepietiek tikai ar prasmīgām rokām, tām jādod arī labākie materiāli, aprīkojums un rezerves detaļas. Baltic Watches spēj nodrošināt savus meistarus ar visu iepriekšminēto, lai viņi varētu veikt remontu jebkādas sarežģītības pakāpes defektiem. Specializējoties tieši uz Šveices pulksteņiem ir rasta iespēja veikt remontu tepat Rīgā, izmantojot oriģinālās detaļas tieši no ražotāja.

Pulksteņu remonta smalkais darbs, it īpaši augstas klases rokas pulksteņiem, prasa arī augstu meistarības un izglītības pakāpi. Mums ir paveicies, ka arī tepat pie mums Rīgā ir pieejami šādi pakalpojumi, turklāt visaugstākajā kvalitātē. Delikātais process prasa nepārtrauktu pilnveidošanos un augstu atbildības sajūtu no meistara puses, ko šie speciālisti ļoti labi apzinās.  Nav vērts arī žēlot līdzekļus, lai aprūpētu savu rokas pulksteni un, glabājot to vairākus gadus, nododot to nākamajām paaudzēm, tā vērtība tikai celsies ne tikai naudas izteiksmē, bet arī emocionāli.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *