Brīvi stāvošās vannas – kā iegādāties īsto?

vannasBrīvi stāvošās vannas joprojām ir populāras, un daudzi pircēji izvēlas tieši šos modeļus, lai papildinātu savas vannas istabas. Vairs nav nepieciešamības samazināt telpas robežas, novietojot vannu pie tikai pie sienas vai stūrī. Tā vietā varam šo santehniku iebūvēt kaut vai vannas istabas vidū. Tās piešķir elegantu un izsmalcinātu stilu, un tu sajutīsies, it kā tikko būtu ienācis luksusa SPA.

Kādēļ izvēlēties brīvi stāvošu vannu?

Viena no lielākajām priekšrocībām, izvēloties šī veida vannas, ir to plašais dizainu un formu piedāvājums. Iespējams, daļa iedomājas, ka šāda santehnika būs retro stilā, ar zelta krāsas kājiņām un senlaicīgu vannas maisītāju. Jā, arī tādi modeļi mūsdienās ir pieejami, taču veikalos un internetā biežāk redzami moderni dizaini, kas papildināti ar mūsdienīgiem ūdens maisītājiem, dušas klausulēm, kā arī šīm vannām bieži vien nav kājiņu. Šādas vannas var būt šauras un seklas, labāk piemērotas ģimenēm ar bērniem. Savukārt platie un dziļie modeļi derēs tiem, kam patīk relaksēties putām pilnā vannā. Ja nepieciešams, ūdens maisītāju iespējams iemontēt grīdā, blakus vannai (vannas vari apskatīt seit: https://220.lv/lv/majai-un-remontam/santehnika/vannas).

Kas jāņem vērā, pērkot brīvi stāvošo vannu?

Izmērs

Pirmkārt, jāņem vērā, ka šo vannu vajadzētu novietot pēc iespējas tuvāk telpas centram, lai ap santehniku būtu pietiekami daudz brīvas vietas, kur pārvietoties. No tā var saprast, ka šādi modeļi būs labāk piemēroti plašākām vannas istabām. Ja tu bez problēmām varēsi staigāt ap vannu, to arī būs vieglāk kopt.

Telpas plānojums

Lai arī estētika ir svarīga, noteikti nedrīkst aizmirst to, kāds ir vannas istabas kanalizācijas sistēmas un ūdens pievades sistēmas plānojums, kas arī noteiks, kā labāk novietot santehniku un kur to darīt.

Stils

Vai tu vēlies savā vannas istabā veidot elegantu, mūsdienīgu dizainu, vai arī tu dod priekšroku vienmēr aktuālajiem un tradicionālajiem stiliem? Par laimi, ir iespējams atrast vairākus piemērus no abiem veidiem, kas tev palīdzēs iekārtot telpu tieši tā, kā esi iecerējis.

Materiāls

Vieglais un izturīgais akrils ir populārākā izvēle daudzu pircēju vidū. Šis materiāls tiek izmantots gan lētāku, gan dārgāku vannu modeļu ražošanā.

Ņem vērā šo informāciju, un pareizās santehnikas izvēle tev vairs neradīs grūtības!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *