5 iemesli, kādēļ izvēlēties “Apple MacBook” datoru

 

datori internetāMūsdienu sabiedrībā joprojām dalās viedokļi par to, kuri datori ir labāki – klasiskie portatīvie datori ar “Windows” operētājsistēmu, vai “Apple MacBook” modeļi  ar “OS X” operētājsistēmu. Kamēr tu vēl, iespējams, nespēj izšķirties, kuru izvēlēties, šeit būs 5 iemesli, kādēļ izvēlēties “Mac” datoru.

  1. “Mac” datori dara cilvēkus laimīgākus. Kādēļ? Priecīgs cilvēks ir tāds, kuram izdodas visus darbus paveikt bez aizķeršanās un liekām problēmām, un “Mac” datori to spēj nodrošināt. Respektīvi, tu zināsi, par ko maksā, tiklīdz sāksi izmantot šos datoru modeļus. Nē, šie datori nav maģiski un ložu necaurlaidīgi, taču tie ir vienkārši lietojami un uzticami.
  2. Lietotājam nepieciešamā programmatūra jau ir instalēta datorā. Daudzi cilvēki kļūdās, uzskatot, ka, piemēram, “Microsoft Office” ir daļa no “Windows”, un ir instalēts visos datoros. Tā nav. Bieži vien, iegādājoties jaunu datoru ar “Windows” operētājsistēmu, tu saņem iekārtu bez svarīgākās programmatūras, piemēram, teksta un prezentāciju veidošanas programmām utt. Savukārt “Mac” datoros jau ir instalēts “iLife”, kas ļauj tev ērti rediģēt foto un video materiālus, kā arī radīt mūziku. Tāpat ir arī iespējams sūtīt e-pastus un piekļūt tiešsaistes aplikācijām.
  3. Nav jāsatraucas par drošību. Pateicoties tam, ka “Apple” datoru skaits pasaulē, salīdzinot ar “Windows” datoriem, ir krietni mazāks, tie ļoti reti kļūst par kibernoziedznieku upuriem. Ir pat dzirdēti pieņēmumi, ka “Mac” lietotājs, kurš izmanto datoru bez antivīrusa, ir pakļauts krietni mazākam riskam nekā “Windows” lietotājs, kurš uzstādījis antivīrusu programmu.
  4. Aparatūra un programmatūra = augsta vērtība. Viens no lielākajiem trūkumiem vai problēmām, kuru min attiecībā uz “Apple” datoriem, ir to augstā cena. Tajā pašā laikā ir vērts atcerēties, ka “Apple” datoros tiek izmantotas tikai kvalitatīvākās sastāvdaļas. Tāpat šo datoru aparatūra un programmatūra tiek pielāgota tā, lai tu saņemtu pēc iespējas labāko kvalitāti un funkcijas, kādas iespējams piedāvāt. “Mac” datori ne tikai lieliski izskatās un ir viegli, bet arī ļoti ātri strādā un ir viegli saprotami. Ir vērts ieguldīt naudu šādā pirkumā.
  5. Skārienpaliktnis. “Apple” ir spējis saglabāt kvalitatīvu tastatūru un iebūvētu skārienpaliktni, kas ir ļoti ērti lietojams un ātrs. Salīdzinājumā ar klasiskajiem portatīvajiem datoriem, “Mac” datoru kontrole ir vienkāršāka un kompaktāka.

To, vai izvēlēties datoru ar “Windows” operētājsistēmu par pieņemamu cenu, un pēc gada vai diviem saprast, ka nepieciešams jauns, vai arī izvēlēties “Mac” datoru, kas kalpos krietni ilgāk, tev jāizvēlas pašam. Kā piemēru varu minēt kādu paziņu, kurš savu “Mac” datoru lietoja 9 gadus. Un tas joprojām ir ātrs un uzticams. Kvalitāte nepieviļ.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *