Kāda veida ratiņus izvēlēties savam bērnam?

bērnu rati 3 in 1Bērnu ratiņu iegāde ir liels notikums ikvienā ģimenē, jo nepieciešams atrast pašus piemērotākos bērnu ratus, lai vēlāk nevajadzētu skumt par to, ka iegādāti nepiemēroti rati. Lai varētu izvēlēties piemērotākos bērnu ratus, protams, ir nepieciešams ņemt vērā gan bērna vecumu, gan arī tā svaru un augumu.

Šajā rakstā sniegsim tev vairākus padomus, kas noteikti palīdzēs saprast ar ko atšķiras katrs ratu veids un kurus no tiem vislabāk iegādāties. Katri bērnu ratiņi ir paredzēti savai funkcijai, tāpēc ir ļoti svarīgi saprast, kuri no bērnu ratiem varētu būt piemēroti tieši tavam bērnam konkrētajā brīdī.

 

Pirmo ratiņu iegāde

 

Protams, vissvarīgāk ir iegādāties pašus pirmos bērnu ratiņus. Tie visbiežāk ir paredzēti 0-8 mēnešus jauniem bērniem, kuri vēl tikai sāk iepazīt pasauli un lielāko daļu laika pavada saldā miegā. Šādai situācijai vislabāk būtu iegādāties šūpulīša tipa bērnu ratiņus. Tie ir piemēroti bērniem, kuri vēl neprot sēdēt. Šādi bērnu rati visbiežāk ir piemēroti bērniem līdz pusgada vecuma sasniegšanai.

Jārēķinās, ka, ja gadījumā būsi iegādājies bērnu ratus, kuri ir piemēroti bērnam līdz 8 mēnešiem, tad pēc laiciņa būs jāiegādājas cita veida rati. Lielisks variants ir, piemēram, bērnu rati 3 in 1, kuros ir apvienota gan gultiņa, autokrēsls un ratiņi lielākam bērnam. Jebkurā brīdī tev būs iespēja nomainīt ratiņu daļu uz sev nepieciešamo.

 

Vēl viens lielisks risinājums, ko izmanto cilvēki, ir universālo ratiņu iegāde. Šādi bērnu ratiņi ir lieliski piemēroti gan gulēšanai, gan sēdēšanai, gan arī pussēdus pozīcijai. Šādi bērnu rati ir lielisks variants, ja mājās ir maz brīvas vietas, tāpēc gribas apvienot ratiņos visas nepieciešamās lietas. Ir vecāki, kuri pielāgo bērnu ratus bērna vecumam, tomēr tas nav tik būtiski, jo ir iespējams iegādāties arī universālos ratiņus. Arī bērnu rati 3 in 1 ir lielisks veids, kā iespējams ietaupīt gan naudu, gan arī vietu.

Savukārt, ja tev patīk doties ar bērnu garās pastaigās, noteikti būs nepieciešami pastaigu rati. Iegādājoties šāda veida bērnu ratus ir ļoti svarīgi apskatīties kāds ir ratiņu izmērs, jo ir nepieciešami pēc iespējas lielāki ratiņi, lai varētu doties arī pa nelīdzeniem ceļiem.

 

Bērnu ratiņu izvēle, protams, ir ļoti atbildīgs pirkums ikvienā ģimenē, tāpēc pirms to iegādes ir ļoti svarīgi saprast, kādas funkcijas sagaidi no šiem bērnu ratiem un vai tie patiešām būs piemēroti tavam bērnam.

Ir nepieciešams atcerēties, ka katrs bērns ir individuāls gadījums, tāpēc arī bērnu rati katram bērnam ir jāpielāgo individuāli – kas der vienam, iespējams, ka nederēs citam. Protams, nepieciešams pievērst uzmanību arī bērnu ratiņu krāsai, lai būtu prieks gan tev, gan arī apkārtējiem!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *