Zibensaizsardzība – Tavai un ēkas drošībai

zibensaizsardzība; zibens aizsardzība

Neskatoties uz to, ka Latvijā vasaras ir īsas un negaisi pie mums ir sastopami pārsvarā tikai vasaras periodā, ir nepieciešams parūpēties par savu ēku drošību. Ir dzirdēti neskaitāmi gadījumi, kad ēkas negaisa laikā ir nodegušas, un atjaunot tās vairs nav iespējams. Izvēloties zibensaizsardzību, jums būs garantija, ka ēka būs drošībā.

Kur šis pakalpojums pieejams?

Zibensaizsardzība ir nepieciešama ne tikai ēkām, kuras ikdienā apmeklē daudzi cilvēki, piemēram, bankas, veikali, uzņēmumu ēkas, bet arī privātmājām un garāžām. Viena no Latvijā labākajām firmām, kas piedāvā šādu pakalpojumu, ir SIA AURE-1. Zibens aizsardzība šobrīd veikta vairākiem Latvijā labi zināmiem objektiem, to skaitā arī Rundāles pilij. Uzņēmumā darbojas speciālisti, kuriem ir vairāk nekā desmit gadu pieredze šajā jomā un pakalpojums uzstādīts vairāk nekā 100 dažādos objektos. Izvēloties šo pakalpojumu, varēsiet būt droši, ka tiks izmantotas jaunākās tehnoloģijas, tādā veidā sniedzot augstvērtīgu sniegumu! Un visa pamatā, protams, drošība un garantija! Pieteikt pakalpojumu iespējams gan zvanot pa tālruni: +371 2640 9640, gan arī rakstot uz e-pastu.

Klasiskā zibens aizsardzība

Uzņēmums sniedz diva veida pakalpojumus – viens no tiem ir pasīvā zibens aizsardzība. Uzstādīšana ir pavisam vienkārša – uz jumta tiek novietots metāla stiepļu siets un uztvērējstieņi, savukārt gar fasādi izvieto novadītājus, kas novada zibens lādiņus.

Aktīvā zibens aizsardzība

Uz ēkas augstākā punkta tiek uzstādīts masts ar uztvērējgalviņu un gar fasādi tiek izvietoti novadītāji, kas attiecīgi novada uztverto zibens lādiņu. Šādai uztvērējgalviņai ir diezgan plašs aizsardzības rādiuss (>100m), kas sniedz pārliecību, ka ar ēku nekas nevar notikt!

Kā iegūt šo pakalpojumu?

Iesniedzot pieteikumu, ka vēlaties veikt zibensaizsardzību ēkai, ar jums sazināsies uzņēmuma speciālisti. Pirmā projekta fāze ir projektēšana un aprēķini, kas ļaus saprast, cik lieli būs izdevumi, kādi ir iespējamie riski un tiks sniegts detalizēts rasējums. Tālāk attiecīgi, vienojoties ar klientu, tiks izbūvēta zibensaizsardzība. Pēc izbūves seko arī pašas sistēmas pārbaude, tādā veidā garantējot pakalpojuma drošību.

Šis pakalpojums ir lielisks risinājums dažāda veida ēkām – gan privātmājām, gan arī komercēkām. Katrs klients saņem individuālu pieeju, izejot no tā, kāda ir attiecīgā ēkā. Iespējams, ka izvēloties zibensaizsardzību, jūs ietaupīsiet lielu naudas summu, gadījumā, ja kādreiz šāds gadījums notiktu un ēka ciestu no zibens postījumiem. Savukārt ar zibensaizsardzības palīdzību varēsiet būt droši, ka nekas slikts nenotiks!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *