Modernākā autoskola Imantā – tagad ir!

modernākā autoskola Imantā

Latvijā katru gadu vairāk kā 11000 topošo vadītāju iegūst vadītāja apliecību un kļūst par daļu no pusmiljona aktīvo ceļu satiksmes dalībnieku. Vadītāja apliecība ir sapnis daudziem un lai to saņemtu, valsts likumdošana nosaka, ka ir jāapmeklē kāda no 200 autoskolām Latvijā. Iespējas un vajadzības ir dažādas, tomēr autoskolas izvēle jāveic ļoti uzmanīgi, lai nodrošinātu to, ka tiesības varēs saņemt kvalitatīvi, ātri, sev izdevīgā un ērtā dislokācijas vietā. Reizēm dzīvojot ārpus Rīgas centra šķiet, ka labākās mācību iestādes nav pieejams. Kā ir patiesībā?

Moderna autoskola ar īpašu pieeju

Modernākā autoskola Imantā nav vienkārša autoskola, bet gan autovadītāju universitāte kas sniedz ne vien teorijas zināšanas, bet arī izcilas prakses piemērus, lai topošais vadītājs kļūtu par drošu un pārliecinošu ceļu satiksmes dalībnieku. Ja dzīvo ārpus Rīgas centra, tad autoskola ērtā vietā Rīgas centrā būs lieliska izvēle, jo tā piedāvā zinošus un profesionālus pasniedzējus un instruktorus, mājīgas telpas un atšķirīgu redzējumu par mācību procesu un mērķiem.

Imanta ir viens no gleznainākajiem Rīgas rajoniem, kur lielākā mērā nekā citos projektos realizēts mikrorajona struktūras izveidošanas princips. Interesanti, ka katrs Imantas mikrorajons sastāv no piecām vai sešām dzīvojamo māju grupām ar nedaudz atšķirīgiem plānojumiem, kas sagrupētas ap plašiem pagalmiem, tāpēc ir ļoti laba vieta, kur trenēties braukt.

Ko iemāca moderna autoskola?

Būtiski pārliecināties, ka autoskolas Imantā ir ar modernu un mūsdienīgu pieeju. Salīdzinājumā ar citām autoskolām, būtiski pārliecināties, ka mērķis nav kursantam iemācīt pēc iespējas precīzāk atbildēt uz CSDD testa jautājumiem, bet gan vairot izpratni par šiem jautājumiem, saprast cēloņsakarības un to, ko var nozīmēt nepareiza rīcība konkrētā gadījumā – kādas sekas un draudus tas var radīt sev un apkārtējiem. Ir autoskolas Imantā, kas mēģina pievilināt topošos vadītājus ar dažādām akcijām un ļoti zemām braukšanas nodarbību stundu likmēm. Šos piedāvājumus vienmēr nepieciešams rūpīgi izvērtēt un izanalizēt.

Maksājot to pašu, saņem vairāk!

Savukārt, godīgas autoskolas Imantā piedāvā caurspīdīgu un atklātu izmaksu  pozīciju parādīšanu, piedāvājot tirgū konkurētspējīgas cenas par pakalpojumiem un kvalitāti, kas ir krietni augstāki par šajā nozarē vidējo rādītāju. Tas nozīmē, ka samaksājot līdzvērtīgu naudas summu, ko piedāvā citas autoskolas Imantā, ir iespējams saņemt krietni labāku piedāvājumu, saņemot ļoti profesionālus pasniedzējus, labas un koptas automašīnas, kā arī mājīgas un zināšanas veicinošas telpas.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *