Liftings jeb drakulas injekcijas – kas tās ir?

liftings

“Spogulīt, spogulīt, saki man tā, kura visā pasaulē ir visskaistākā”… jau izsenis sievietes ir centušās pēc iespējas paildzināt jaunību un skaistumu, nomaskējot un likvidējot vecuma atstātās pēdas sejā. Par laimi, mūsdienās burvestības nav nepieciešamas, kā tās bija vajadzīgas Sniegbaltītes pamātei. Pateicoties kosmetoloģijas attīstībai, ir iespējams padarīt ādu jauneklīgāku, bet arī novērst dažādas tās problēmas, piemēram, akni, dermatītu u.c. Un to visu spēj paveikt plazmoliftings jeb, vienkāršāk runājot, liftings, ko dēvē arī par Drakulas injekcijām. Iepazīsimies tuvāk ar šo metodi.

Pirmkārt, jāsāk ar to, ka šīs metodes interesanto nosaukumu – Drakulas injekcijas, iespējams skaidrot ar to, ka tajā ir iesaistītas asinis, proti, no tām tiek autologā plazma. Kad šo plazmu injicē ādā, tā pievada audiem nepieciešamo skābekļa daudzumu, nodrošina atbilstošu mitruma līmeni, kā arī kolagēna, elastīna un starpšūnu vielu attīstību. Tas nozīmē, ka šīs injekcijas palīdzēs ne tikai atjaunot audus un dziedēt rētas, bet arī nostiprinās ādas aizsargfunkcijas. Visus šos iespaidīgos rezultātus var apvienot vienā vārdā – liftings.

Šo procedūru Latvijā veic vairākos salonos. Viens no skaistumkopšanas saloniem, kur plazmoliftings tiek veikts augstā līmenī, ir salons “Nofrete” Rīgā. Šeit par jums parūpēsies zinoši un profesionāli speciālisti, padarot jūsu ādu gludāku, maigāku un jauneklīgāku.

Ir dažādas problēmas, kuru risināšanā var palīdzēt tieši liftinga procedūra. Tā var noderēt ar vecumu saistītās ādas novecošanās un ar saules iedarbību saistītās ādas stāvokļa pasliktināšanās novēršanai. Tāpat to izmanto, lai ārstētu aknes, postaknes un dažādu dermatoloģisko saslimšanu ārstēšanai. Papildus visam iepriekš minētajam, šo metodi izmanto arī jutīgas un nomocītas ādas atjaunošanai, kā arī cīņā ar celulītu.

Tāpat kā daudzām citām kosmetoloģiskajām procedūrām, arī šai ir daži ierobežojumi. Liftings nav piemērots cilvēkiem, kuriem ir asins vai onkoloģiskās slimības, akūta infekcija, alerģija pret antikoagulantiem, kā arī sievietēm, kuras gaida bērniņu vai ir laktācijas periodā.

Veicot liftinga procedūru, iespējams iegūt acīmredzamus rezultātus – mīmikas grumbiņas būs izlīdzinātas, kā arī tiks palēnināts ādas novecošanās process un uzlabots tvirtums. Papildus tam, samazināsies sejas ādas tūska un pazudīs tumšie loki zem acīm. Tiem, kuri cieš no ādas sausuma un niezes, liftings būs piemērots ārstēšanas veids. Tāpat tas uzlabos sejas krāsu, ādas imunitāti, kā arī samazinās “apelsīna mizas” efektu, ko rada celulīts.

Šī dabīgā metode ir droša ikvienam, arī tiem cilvēkiem, kuri cieš no alerģijām. Kļūstiet skaistāki un veselāki jau šodien! Piesakies vizītei Nofretes mājas lapā!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *