7 Pasīvo ienākumu idejas, kuras vari sākt īstenot jau šodien

 

naudas aizdevumsPasīvie ienākumi ir ienākumu veids, kurus var saņemt bez aktīvas līdzdalības. Tas nozīmē, ka nopelnīt iespējams bez lielas piepūles. Izklausās lieliski, vai ne?

Pasīvie ienākumi var palīdzēt sasniegt finansiālos mērķus vai, ja noformēts aizdevums, veikt ātrāku tā atmaksu. Turpinājumā dažas vienkārši īstenojamas pasīvo ienākumu idejas.

Izmanto savus talantus uz zināšanas

Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā savas ieceres īstenot ir ļoti vienkārši – piemēram, ja Tava sirdslieta ir fotogrāfija, attēlus vari ievietot e-vidē pieejamās fotobankās un saņemt honorāru par katru reizi, kāds izmanto Tevis uzņemto bildi. Savukārt, ja esi zinošs kādā jomā, vari uzrakstīt grāmatu un dalīties savās zināšanās ar citiem. Laba alternatīva ierastajiem risinājumiem ir e-grāmata. Protams, sākumā tas prasīs ieguldīt darbu, taču, kad grāmata būs jau gatava un interesenti piesaistīti, sāksies patīkamākā daļa – grāmatas pārdošana un naudas iekasēšana.

Tirgojies internetā

Arī šeit iespējas ir ļoti plašas – vari pārdot gan kāda cita gatavotu produkciju, gan arī piedāvāt pats savus ražojumus. Turklāt pārdot var arī dažādus digitālos risinājumus, piemēram, programmatūru, DVD vai mācību video.

Izīrē sev piederošo īpašumu

Ja Tev pieder nekustamais īpašums, kurā neviens nedzīvo, savus ienākumus vari palielināt, atrodot uzticamus un maksātspējīgus īrniekus.

Starp citu, dzīvoklis, māja vai vasarnīca nebūt nav vienīgais īpašums, ko izīrēt. Varbūt Tavā īpašumā ir laiva, ko labprāt izmantos arī citi atpūsties gribētāji? Vai varbūt Tu vari piedāvāt nomāt ballīšu aprīkojumu vai mūzikas aparatūru dažādiem pasākumiem? Izpēti tirgu un piedāvā cilvēkiem to, kas viņiem trūkst!

Izmanto banku kartes, kas atgriež iztērēto naudu

Ja mēdz norēķināties ar bankas karti, izmanto iespēju atgūt procentus no iztērētā. Nopelnītā summa, iespējams, nebūs ļoti liela, taču arī tas ir ļoti vienkāršs veids, kā iegūt papildus naudu bez piepūles.

Investē projektos un uzņēmumos

Ja vien Tev ir brīvi līdzekļi, ko vari ieguldīt, pastāv iespēja palīdzēt izveidot kādu potenciāli ienesīgu projektu vai uzņēmumu. Protams, šādu investīciju ienesīgums var nebūt diez ko liels – parasti tas ir robežās no 5 līdz 10%, taču jebkurā gadījumā tas ir vairāk, kā tas, ko saņem, naudu noguldot vienkāršā krājkontā.

Pērc un pārdod akcijas

Šāda nodarbe var būt pat ļoti ienesīga, taču vienlaikus tā saistās ar zināmu risku. Tādēļ, lai ar to nodarbotos, vajadzīgas gan zināšanas, gan izpratne par šiem procesiem.

Raksti blogu

Ja Tev tuva rakstīšana, vari izveidot savu blogu. Pelnīt varēsi ar reklāmām un dažādiem sadarbības partneru piedāvājumiem, taču, lai līdz tam nonāktu, jāatrod aizraujoša tēma un jāpiesaista lasītāju loks. Blogu vari izmantot arī affiliate aktivitātēm.

Šīs ir tikai dažas no idejām, kā iegūt pasīvos ienākumus – ja esi ieintriģēts, atliek tikai atrast sev piemērotāko un sākt to īstenot.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *