Vasara klāt – izvēlamies peldkostīmu

vasara un jūraMode mainās, turklāt diezgan strauji. Iespējams tas, kas bija moderns pagājušajā vasarā, šovasar jau var ieņem vietu skapja tumšākajā un tālākajā stūrī, gaidot vai nu atgriešanos slavas saulītē, vai pilnīgu aizmirstību un iespēju tikt uzvilktam „tikai pa māju” vai „pie vecmāmiņas uz laukiem”. Tas ir svarīgi tad, ja regulāri sekojam modes jaunumiem un īpašu uzmanību pievēršam tam, ko velkam mugurā. Ja atbildēt vari ar apstiprinošu apgalvojumu, tad šis ir pēdējais laiks, lai uzzinātu karstākos šīs sezonas modes jaunumus.

Šīs sezonas krāsa, kura noteikti jāiekļauj savā garderobē vismaz pāris apģērbos un aksesuāros, lai piederētos moderno sieviešu rindām, ir tonis „Greenery”, kas sevī slēpj dažādu toņu un variāciju zaļo krāsu. Košāk, spilgtāk, pamanāmāk un tuvāk dabai! Šogad tērpjamies zaļā – sākot no maigi zaļā vai salātzaļā līdz smaragdzaļajam vai džungļu tumši zaļajiem toņiem.

Bet, tā kā tuvojas vasaras sākums, viens no TOP apģērbiem, kam noteikti jābūt mūsu garderobē, ir peldkostīmi. Jā, jā, zinām, ka skapī stāv vismaz trīs (kā minimums). Tomēr jaunai sezonai sākoties taču sākas arī jaunas modes tendences, un savu modīgumu varam parādīt arī dodoties peldēties. Galu galā, ne visas var atļauties nomainīt teju visu savu garderobi, mainoties modes tendencēm apģērbā, tomēr dažus modernus sīkumiņus ieviest varam gan – aksesuārus, peldkostīmu, rotas, ne tā?

Kas tad šogad jauns un „karsts” peldkostīmu plauktos?

Sākot ar fasonu – lai cik arī kārdinoši un seksīgi nešķistu divdaļīgie bikini un „jo mazāk auduma, jo labāk”, šosezon modē atgriežas viendaļīgie peldkostīmi. Un te nu var ļauties savai iztēlei, gaumei un vēlmēm, jo modeļu un veidu ir neizsakāmi daudz.

Viendaļīgie peldkostīmi šogad sievietei piešķir nedaudz elegances, noslēpumainības un seksīguma, kas ir galvenie savaldzināšanas ieroči, arī pludmalē! Arī miksējot kopā dažādus rakstus, fasonus un griezumus, jāuzmanās, lai nepārcenšamies, jo „less ir more” („mazāk ir vairāk”) vienmēr (nu vismaz šajā gadījumā).

Izvēloties dažādību savā jaunajā šīs sezonas peldkostīmā, patiešām nevajag satraukties par to, vai modernākas būs ģeometriskās kombinācijas vai dažādi interesanti izgriezumi, jo tam tāpat īsti nav nozīmes (galvenais ir nesajaukt visu kopā) – uzdevums ir izskatīties eleganti.

Toties varam pievērst uzmanību sīkām detaļām un nieciņiem peldkostīmā – aukliņām, sīkām dekoratīvām detaļām, jo nelielā daudzumā tās var kalpot par nepieciešamo „odziņu” mūsu modernajā pludmales ietērpā.

Tomēr vienmēr vajag atcerēties, ka dažādi interesanti griezumi, aukliņas un stiķīši, kas novietoti stratēģiski „neērtās” vietās, var iesauļoties ādā, kas vēlāk neradīs glaimojošu kopskatu.

Ja nu tomēr ļoti esam iecienījušas divdaļīgos peldkostīmus un no tiem nekādi negrasāmies atteikties, ņemam vērā, ka arī tie nav gluži „izzuduši” no šīs sezonas moderno pludmales tērpu plauktiem, vien nedaudz mainījuši savu formu – biksītēm augstāka jostasvieta, vairāk auduma un elegances.

Tāpat arī klasika netiek aizmirsta – vienkārši trīsstūrveida bikini joprojām ir modē.

Šos un citus modernos apģērbus un aksesuārus vari iegādāties interneta veikalā 220.lv! Ienāc un izvēlies!

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *