Ieskaties – modes tendences dāmām šajā gadā

kleitas interneta veikalsVasara vairs nav aiz kalniem, tādēļ, dārgās dāmas, sāciet jau laicīgi papildināt savu garderobi ar šīs sezonas aktuālākajām modes tendencēm! Sekošana modei mūsdienās nav nekas jauns, to dara gan sievietes gan vīrieši dažādos vecumos. Un, ja tā padomājam, apģērbs veido mūsu tēlu, kas attiecīgi arī parāda to, cik ļoti sevi mīlam un rūpējamies par to, lai izskatītos skaistas. Laba gaume vienmēr ir bijusi vērtīga īpašība, tādēļ, ja arī iepriekš neesat tik daudz piedomājušas par to, kas šobrīd ir vai nav modē, mēs jums palīdzēsim, piedāvājot sarakstu ar šā gada karstākajām modes tendencēm!

Rozā – jebkāds un visur!

Nē, rozā krāsa nav piemērota tikai meitenēm. Tā ir sievišķīga un romantiska krāsa, ka parādīs jūsu personības maigo pusi. Pasaulē vadošie modes dizaineri rozā ir nodēvējuši par “gada krāsu”, tādēļ būtu grēks neieviest savā garderobē kaut vienu apģērba gabalu vai aksesuāru šajā tik modernajā krāsā. Jums ir plašas izvēles iespējas – varat dot priekšroku gaiši rozā, vecrozā, tumši rozā, fuksiju rozā vai arī rožu krāsai. Tās atbilst dažādām gaumēm.

Haki krāsa – arī militārs stils var būt sievišķīgs!

Šī krāsa modē ienāca jau pirms daudziem gadiem, un lielai daļai tā asociējas ar militārā stila apģērbiem. Taču, kā izrādās, haki ir tik universāla, ka tagad varat iegādāties arī kleitas interneta veikalā, kreklus un dažādus citus apģērbus un aksesuārus šajā krāsā. Ja meklējat sev kleitu haki krāsā, interneta veikals 220.lv jums var piedāvāt daudzveidīgus modeļus, kas piestāvēs dažādu augumu un ķermeņa formu īpašniecēm.

Vasarīgas uzdrukas

Tās bijušas un joprojām ir modē dažādos apģērbos. Un tas ir pašsaprotami, jo vasarīgas uzdrukas piestāv ne tikai vasaras, bet arī ziemas sezonai. Kādēļ gan neiepriecināt sevi un apkārtējos, uzvelkot mēteli vai kleitu ar ziedu motīvu, kad aiz loga ir drēgns un lietains laiks?

Īsie topi

Tie savu pirmo “uzvaras gājienu” piedzīvoja 90-tajos, taču tagad tie ir atgriezušies, vēl modernāki un sievišķīgāki! Turklāt šis apģērba gabals ir kombinējams gan ar biksēm, gan džinsiem, gan šortiem (gaidām festivālu sezonu!).

Sievišķīgi knifiņi

Kas gan var būt sievišķīgāks par mežģīnēm? Tās lieliski iederas dažādos stilos, un tās piestāvēs ikvienam! Tāpat šobrīd modē ir arī senatnīgie volāni un rišas!

Līnijas

Šī tendence pārmantota no slavenās Koko Šaneles, un arī 2017.gada sezonā svītras tiek izmantotas teju visur – gan kleitās, gan jakās, gan arī aksesuāros un somās. Lai tavs tēls būtu harmonisks, svītrainu apģērbu vari kombinēt ar vienkrāsainām biksēm, svārkiem utt.

Sportiski un moderni

Sportiskais stils šobrīd ir karstākā tendence. Cilvēkiem patīk justies ērti, tajā pašā laikā izskatoties moderni. Komforts un daudzpusība – tieši tas, kas tev šajā vasarā nepieciešams!

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *