Padomi sievietēm – kas jāņem vērā, ja vēlies iegādāties stilīgus apavus?

stilīgi apaviApavi ir ļoti nozīmīga tēla sastāvdaļa. Lai arī vīrieši mēdz pievērst uzmanību savu apavu izskatam un modei, visvairāk ar to parasti aizraujas tieši sievietes. Kura dāma gan nav apskaudusi klasiskās filmas “Sekss un lielpilsēta” galveno varoni Keriju Bredšovu, kura varēja lepoties ar milzīgu kurpju skapi? Stilīgi apavi var būt sievietes krāšņākā rota, taču ne vienmēr mums izdodas atrast tieši tādas kurpes vai zābakus, kas derētu kā uzlieti. Ja, uzmērot veikalā, tie šķiet ērti, tad, sākot to nēsāt, dažkārt saprotam, ka nevaram ilgi ar tiem paiet. Kas jāņem vērā, ja vēlamies atrast ērtus, taču tajā pašā laikā stilīgus apavus?

  • Viens no izplatītākajiem mītiem par apaviem – tie jādodas iegādāties brīdī, kad esi skaidri izlēmusi, ko vēlies. Taču diemžēl šādās situācijās centieni reti vainagojās ar panākumiem. Parasti, izmisīgi meklējot to, ko ļoti vēlamies, mēs atgriežamies mājās nogurušas, bēdīgas un pat dusmīgas. Labākais, ko varam darīt – brīvajā laikā pastaigāt pa apavu veikaliem bez konkrēta mērķa, apskatot piedāvājumu. Ja ieraudzīsi kurpju vai zābaku pāri, kas jau pirmajā mirklī piesaistīs tavu uzmanību – zināsi, tas ir tas, kas tev nepieciešams!
  • Ja vēlies apskatīt, kāds apavu klāsts ir pieejams veikalos, labāk to dari pēcpusdienā vai vakarā. Tad, kā zināms, kājas parasti ir nedaudz pietūkušas pēc garās darba dienas, taču, ja ar šādu pēdu mērīsi apavus, skaidri zināsi to, ka tie derēs jebkurā laikā.
  • Iedomāsimies, ka mums nepieciešamas jaunas kurpes. Taču neiesim ārā tikai ar kurpēm kājās. Ir jāpadomā arī par to, ko pie tām vilksim mugurā. Atceries – apaviem un apģērbam ir jābūt saskaņotiem. Ja nevēlies lieki lauzīt galvu, izvēlies klasiska dizaina apavus, jo tie, tāpat kā mazā, melnā vakarkleita, nekad neiziet no modes.
  • Viena no lielākajām sieviešu dilemmām – pirkt vienu dārgu kurpju pāri vai divus lētus? Mēs iesakām ieguldīt naudu kvalitatīvās lietās, jo tas noteikti atmaksāsies! Kāds gan prieks būs nopirkt lētus apavus, kuri jau pēc pāris nedēļām sāks jukt ārā? Tā vietā labāk “pasiro” pa veikaliem vai sagaidi atlaides un iegādājies ko labāku!
  • Pērc apavus, kas atbilst tavam kājas izmēram. Neatkarīgi no tā, vai tev ir 38. vai 41. kājas izmērs, ir svarīgi, lai tava pēda kurpē vai zābakā justos labi! Ja jūti, ka apavi spiež vai rīvē, nepērc tos!
  • Iegaumē, kura zīmola apavi tev labāk kalpojuši. Ir ieteicams uzticēties pārbaudītām vērtībām. Pirms pēc kurpes vai zābakus, rūpīgi tos aplūko – vai tie nav netīri, ar defektiem utt. Ja zini, ka tev patīk konkrēta ražotāja apavi, tos iespējams iegādāties arī internetā, turklāt nereti par zemākām cenām.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *