Compensa apdrošināšana tavai automašīnai

compensa apdrošināšanaKurš gan nav redzējis vai aizpildījis aptaujas, kuras bieži vien var ieraudzīt internetā? Tās ir par dažādām tēmām – veselību, tēriņu paradumiem, tehnoloģiju izmantošanu, kā arī drošību. Jautājumi aptaujās parasti ir saistīti ar lietām, kuras cilvēki ikdienā uzskata par svarīgām. Kā liecina kādas aptaujas rezultāti, autovadītāji visbiežāk uztraucas par to, vai viņu automašīna netiks nozagta vai aplaupīta. Liels skaits šoferu vēlas pasargāt savu transportlīdzekli no sasišanas, kā arī cita veida negadījumiem, kas var notikt, esot uz ceļa.

Lai arī tiešā veidā pasargāt savu automašīnu no iepriekš minētajiem riskiem mēs varam censties, braucot uzmanīgi, kā arī, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus, tomēr vienmēr ir jāņem vērā tas, ka satiksmē piedalās arī citi dalībnieki, kuri var izraisīt dzīvībai bīstamas situācijas. Lai pasargātu sevi no šādu gadījumu sekām, ir nepieciešama automašīnas apdrošināšanas polise. To Latvijā iespējams iegādāties pie vairākiem apdrošinātājiem, atliek tikai izvēlēties to, kura piedāvājums patīk vislabāk. Ja apmeklēsit mājas lapas, kurās salīdzina vairākus apdrošinātājus vienuviet, starp tiem, kuri piedāvā izdevīgākos pakalpojumus, noteikti ievērosit arī apdrošināšanas kompāniju “Compensa”. Šis uzņēmums saviem klientiem piedāvā dažāda veida apdrošināšanu, sākot ar ceļojumu un mājokļa un beidzot ar OCTA un KASKO apdrošināšanu.

Kā zināms, bez derīgas OCTA polises uz ceļa rādīties nebūtu vēlams, tad, kāpēc gan to neiegādāties izdevīgāk? “Compensa” apdrošināšana segs zaudējumus, kas radīti trešās personas mantai vai veselībai, jūsu izraisīta negadījuma dēļ. Tāpat paredzēts, ka OCTA kompensē darbspējas zudumu, atlīdzina darbnespējas rezultātā nesaņemtos ienākumus, kā arī sniedz kompensāciju tuviniekiem, ja persona iet bojā.

Savukārt Compensa KASKO polisi, atšķirībā no OCTA, ikviens autovadītājs var iegādāties brīvprātīgi, tā nav obligāti nepieciešama. Tajā pašā laikā, šī polise, kura tiek dēvēta arī par visu risku polisi, ietver krietni vairāk apdrošināmo risku, nekā OCTA. Tādēļ, atgriežoties pie aptaujas rezultātiem – autovadītājiem, kuri visvairāk baidās par savu auto nozagšanu vai aplaupīšanu, vajadzētu parūpēties par to, lai šāda apdrošināšana būtu viņu īpašumā. Tā ne tikai sniegs papildu drošības sajūtu, bet arī pasargās no pamatīgiem izdevumiem, ja nelaime tomēr būs notikusi. Compensa KASKO pamata polise rūpējas, lai jūs būtu apdrošināti pret šādiem riskiem: transportlīdzekļa sasišanas, nozagšanas, aplaupīšanas, uguns un ūdens radītiem bojājumiem, mantu nozagšanas no salona, sadursmes ar meža dzīvniekiem vai mājdzīvnieku radītājiem bojājumiem.

Papildus šiem riskiem, “Compensa” piedāvā iekļaut polisē arī diennakts tehnisko palīdzību, kā arī iespēju, veikt remontu paša izvēlētā servisā, ja būt noticis negadījums.

Pasargā sevi un savu transportlīdzekli ar “Compensa”!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *