Ziemas zābaku modes tendences 2016. gadā

zābakiLai gan Latvijā ziema šogad nesteidzas ierasties, daudzas sievietes jau ir nolēmušas atjaunināt ziemas sezonas garderobi un spriež, kādas tendences dominēs šogad. Šajā ziemā dažādi modes nami jau ir prezentējuši jaunās apavu tendences, kuras sievietēm sniedz galveno vēstījumu – ziema ir laiks, kad vēlamies komfortu un siltumu. Tādēļ daudzi dizaineri šogad piedāvā zābakus sievietēm, kas ir komforta un stila patiesa harmonija.

Kur pazuduši papēži?

Šāds jautājums var rasties sievietēm, kuras apmeklējušas veikalus ar šā gada jaunāko ziemas kolekciju. Patiesi, tāpat kā visā pasaulē, arī Latvijā šoziem papēži jaunākajās modes tendencēs nav redzami. Pirms pāris gadiem populārie augstpapēžu zābaki pamazām atstāja modes namus, tomēr parādījās vieta zābakiem ar platformu. Tie var būt eleganti klasiskā stila stulmu zābaki ar platformu, nedaudz formāli zem papēžu zābaki ar platformu un pat modernas sportiskā stila kurpes, kas atgādina siltinātus zābakus ar platformu. Tiem visiem piestāvēs platforma. Dizaineri apgalvo, ka šādi apavi ir jāizceļ, tie jānēsā nenosegti, un daži modes nami pat piedāvā platformu izcelt, tādēļ tā var būt atšķirīgā krāsā vai atdalīta ar spilgtām svītrām, dekorēta ar spīdīgām detaļām. Viss minētais būs piemērots un šoziem ļoti moderns.

Kažokādas un ādas saskaņotība

Ja jau interesējaties par šā gada tendencēm, Jums jāzina, ka rudens un ziemas sezonā ieteicams izmantot vismaz vienu detaļu no ādas. Modes nami,piedāvājot 2016. gada ziemas apavus, norāda, ka vismaz vienai apģērba detaļai jābūt no ādas, un tie var būt zābaki. Šogad vairāk nekā jebkad būs populāri ādas zābaki. Gan stulmu zābaki, kas atgādina vīriešu apavus,gan augstpapēžu zābaki ar spīdīgām detaļām. Āda šogad būs ne tikai kvalitātes, bet arī laba stila simbols.

Protams, no modes tendenču loka nekad neizzūd kažokādas. Šogad tās pat ir popularitātes augšgalā. Vislabāk – īsta kažokāda. Tās var būt nedaudz, bet tai jābūt augstā kvalitātē. Un nevajag domāt, ka āda ar kažokādu nav saderīga. Jūs mirdzēsit vakara pasākumā vai vienkārši draugu kompānijā, ja izvēlēsities ādas ziemas zābakus ar kažokādas detaļām. Tā ir šā gada modes tendence.

Ziemas krāsas

Dizaineri šogadatzīst, ka tāpat kā vienmēr, arī šajā ziemā modē būs melnas krāsas ziemas zābaki. Tomēr pamazāmsavu vietu iekaro arī citi zemes toņi. Tādēļ nebrīnieties, kašogadveikalos redzēsit ne tikai melnus, bet arī sārtus, brūnus, bēšus, pelēkusunpat baltus ziemas zābakus.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *