Piepelnīties esot studentam – kādas ir iespējas?

altumVisiem, kas reiz ir bijuši studenti zina, ka finansiālas grūtības studējot tikai retajam nav svešas. Diezgan bieži sociālos tīklos ir redzami piedāvājumi pelnīt internetā – nedarot neko. Šie publicētie darbi bieži ir apšaubāmi un tikai retos gadījumos patiešām pastāv iespēja, ka nopelnīsiet, nevis šķirsieties no vēl lielākiem līdzekļiem. Ar šādām mājaslapām ir jābūt īpaši uzmanīgiem, lai neradītu sev vēl lielākus finansiālus kaitējumus. Taču internetā ir arī reāli piedāvājumi, kas ir apvienojami ar studijām, šie ir daži varianti, kurus būtu vērts apsvērt.

Pusslodzes darbi

Kompānijas Latvijā ir kļuvušas daudz pretimnākošākas studentiem, piedāvājot strādāt pusslodzes darba stundas. Šāda veida darbi ir piemēroti studentiem, kuriem ir brīvi vakari vai nedēļas nogales. Kā arī daudzi uzņēmumi meklē saucamos ‘promo-cilvēkus’, kas izdala skrejlapas, vai dažādos pasākumos iepazīstina klientus ar attiecīgo preci/pakalpojumu.

Ja tomēr vēlies strādāt uzņēmumā, kas garantēs Tavas tālākas profesionālās izaugsmes iespējas, ir vērts noskatīt kompānijas, kurās vēlētos sevi pierādīt un varbūt sākt ar prakses darbu, kas norisinātos pāris mēnešus un tālāk komunicēt par apmaksātu darbu.

Ideju realizācija

Studiju ietvaros iespējams ir sanācis uzrakstīt biznesa plānu, kura ideja ir realizējama, bet pietrūkst līdzekļi. Altum sniedz palīdzību topošajiem uzņēmējiem un sniedz aizdevumus. Šāda veida aizdevums kalpotu kā ieguldījums jūsu profesionālajai izaugsmei. Kā arī, ja pašam nav idejas biznesa realizācijai, taču esat atradis ideju, kurā jūsuprāt būtu vērts investēt līdzekļus, var apsvērt arī aizdevuma iespējas, lai investētu konkrētajā uzņēmumā. Šāda veida investīcijas ne tikai palīdz jaunajiem Latvijas uzņēmējiem augt, bet arī veiksmīga investēšana atnesīs jums pelņu. Atceries, ka jaunajiem uzņēmējiem pieejams finansējums ar valsts galvojumu:

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/230673/biznesa-inkubatoriem-tagad-ari-atbalsts-no-altum-un-liaa

 Lai atrastu veidu kā piepelnīties ir jaizvērtē savas stiprās puses, cītīgi meklējot iespējas vienmēr atradīsies veids, kā nopelnīt. Ļoti daudz cilvēki meklē palīdzību profesionālu CV un Motivācijas vēstuļu rakstīšanā. Šeit var palīdzēt jau nodibinātie kontakti kursabiedru vidū, kuriem iespējams ir nepieciešama šāda palīdzība, lai spētu konkurēt plašajā darba tirgū.

Ja interesē fotogrāfēšana ir iespējams komunicēt ar dažādām mājaslapām un piedāvāt sevis fotografētas bildes. Kā arī kvalitatīva bilžu apstrāde var palīdzēt iekarot daba tirgu. Šāds darbs, kas ir darbs no mājām ir vislabākais studentam.

Kā arī darba tirgū ļoti pieprasīta ir mājaslapu izstrāde. Arī šāda veida darbs ir ‘darbs no mājām’, kuru var lieliski apvienot ar studijām. Protams, šāda veida darbiem ir nepieciešamas zināšanas, taču mūsdienās ļoti daudz var apgūt internetā, skatoties video un lasot pamācības.

Protams, ir arī darbi, kur tehniskas zināšanas nav nepieciešamas, kā piemēram, auklītes darbs. Piedāvājot auklītes pakalpojumus arī var nopelnīt mazliet līdzekļus paša vajadzībām. Kā arī, iepriekšēja pieredze māsu un brāļu auklēšanā pavisam noteikti noderēs un pārliecinās vecākus jums uzticēt savus bērnus.

Jebkuram cilvēkam ir stiprās un vājās puses. Kritiski izvērtējot savas prasmes un darba sludinājumus, cītīgi analizējot likumsakarības starp šiem abiem rādītājiem varēsiet saprast, kas ir tas, ko tieši jūs varat piedāvāt. Sevis pasniegšana ir īpašība, kas ir jāattīsta un šāda veida analīze var palīdzēt to darīt jau tagad – kamēr esat students, un ticiet man tas noderēs!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *