Apģērbs, tā izvēle un nozīme

apgērbsTos, kuri apkārtējos vērtē pēc ārējā izskata un lepojas ar savu tēlu, bieži vien uzskata par tukšām un virspusējām personām, kas koncentrējas uz otršķirīgām lietām, jo, bieži vien, ārēji pelēks un nepievilcīgs cilvēks izrādās apbrīnojama personība. Tomēr ir jāatzīst, ka katram no mums pirmais iespaids par otru ir ļoti svarīgs. Prātīgi veidojot savu ģērbšanās stilu, ir iespējams pareizi pasniegt sevi, iegūt lielāku pašapziņu un vienkārši – justies labāk!

Apģērbs – ļoti svarīgs, taču kā  pārvaldīt katru apģērba detaļu? Lai cik sarežģīti būtu veidot nevainojamu garderobi, ar to noteikti ir tikt galā vieglāk , nekā noslēpt sejas vaibstus. Te būs daži padomi, pēc kuriem vadoties jāizvēlas apģērbs. Sekojot tiem, tu izskatīsies gaumīgi un atbilstoši.

Vecums

Neviens nesaka, ka pēc pirmā mazbērna piedzimšanas, vajadzētu kāpt  garos, rūtainos svārkos, bet arī īsu, rozā svārku izvēle nav apsveicams risinājums. Apģērbs ir cieši saistīts ar mūsu vecumu, tas palīdz maskēt trūkumus un izcelt priekšrocības. Šodien pieejams plašs apģērbu sortiments, kas palīdz nevainojami izskatīties gan jautrai pusaudzei, gan solīdai dāmai.

Formas īpatnības

Tas nav svarīgi, ka visi modes žurnāli afišētu dzelteno krāsu un paplašinātus džinsus (tas ir – tikai piemērs, nevis tendence šajā sezonā), ir nepieciešams kritiski apskatīt sevi spogulī, un, pamatojoties uz to, veidot garderobi. Tas, kas labi pieguļ “smilšu pulksteņa” augumam, visticamāk, izskatīsies gaužām slikti zema “ābola” augumam. Daudz padomu, kā izvēlēties apģērbu atkarībā no formas, izskata un pārējiem īpatnības veidiem, var atrast internetā. Tiem, kas vēlas individuālas konsultācijas, ir iespējams izmantot profesionālu stilistu pakalpojumus. Protams, iepērkoties kādā apģērbu veikalā, dažreiz tas ir pietiekami, lai līdzi būtu cilvēks, kura gaumei Jūs pilnībā uzticaties.

Vieta un laiks

Drēbes ir jāpielāgo konkrētajai situācijai. Viena veida apģērbu vajadzētu izvēlēties darbam, kas bieži vien saistās ar standartu, citu – naktsklubam…..

Personas gaume

Galvenais ir tas, lai tu ar izvēlēto apģērbu justos komfortabli, tāpēc viens no galvenajiem faktoriem izvēloties apģērbu – katra cilvēka individuālā  gaume. Ja draudzenes dodas uz pilsētu īsās kleitiņās, un Jūs esat pārliecināts, ka ar šādu apģērbu jutīsiet diskomfortu un pastāvīgi rausiet kleitu zemāk, tad droši izvēlēties džinsus! Pareizs apģērbs izstaros pašapziņu un šarmu!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *