Stilīgas kleitas internetā

kleitasPlānojot doties uz jebkuru pasākumu – piektdienas ballīti, draudzenes kāzām, jubileju, randiņu vai par vienkārši darbu – sieviete vēlas izskatīties skaisti. Un labi zinām vecais teiciens, ka sievietes neģērbjas un nepošas tikai vīriešu dēļ vien, bet gan arī sevis un citu sieviešu dēļ. Katrai taču gribas izskatīties košākai, skaistākai, elegantākai. Bet skaista un jauna kleita spēj paveikt brīnumus – tā spēj sievietei likt justies daudz pārliecinātākai un priecīgākai. Pat ja tā ir tikai kleita!

Tomēr, ne visām ir pietiekami daudz laika, lai daudzas stundas pavadītu veikalos. Protams, skaistas un atbilstošas kleitas meklējumi nenotiek ātri. Nepieciešams piemērīt, pārskatīt un izstaigāt daudzus veikalus. Turklāt, ja viena kleita atrasta, kas patīk, ar to jau meklējumi nebeidzas – ja nu nākamajā veikalā ir vēl labāka? Un šādi meklējumi nebūt nav nesaprātīgi, jo sieviete tomēr vēlas atrast sev skaistāko un piemērotāko.

Labi, ka mūsdienu aizņemtajam un darbos noslogotajam cilvēkam ir lieliska iespēja – internets! 21. gadsimts, kurā tehnoloģijas ir radītas tieši tam, lai palīdzētu ikdienas darbos, iepirkšanās internetā ir kļuvis par diezgan būtisku veidu, kā atvieglot savu ikdienu, tomēr tikt pie kārotās preces. Un tieši tāpat ir ar apģērbu un kleitām. Protams, tas nespēj atsvērt visu garo un rūpīgo iepirkšanās procesu, jo tad tiek aptaustīts audums un uzmērītas dažādas kleitas, lai pārliecinātos, vai tās uz auguma izskatās labi. Tomēr, ja varam atvēlēt kādu laisku sestdienu šādiem – klātienes iepirkšanās priekiem – tad steidzīgajā un aizņemtajā ikdienā varam izmantot arī interneta veikalos piedāvāto. Turklāt, iepirkšanās internetā nav mazāk garlaicīga. Izvēle lielāka un tiek pietaupītas kājas, kas lielajā veikalu staigāšanas maratonā ātri vien nogurst.  Pamēģini jau tagad:

http://220.lv/lv/apgerbi-apavi-aksesuari/sieviesu-apgerbs/kleitas

Tā kā interneta veikalā izvēloties kleitu nav iespējams to uzvilkt mugurā un pagrozīties pie spoguļa, jātiek skaidrībā, kādam auguma siluetam piestāv katrs kleitas fasons. Izvēloties apģērbus, ņemam vērā ne tikai to aprakstītās auduma īpašības, bet arī apģērbu fasonu, tā prasmīgi izceļot savu figūru un maskējot mazās nepilnības. Kādu lietu tad īsti iegādāties ābola, bumbiera, smilšu pulksteņa, apvērsta trijstūra un kvadrātveida formas auguma īpašniecēm!

Ābola formas figūras īpašnieces visbiežāk cenšas nomaskēt vēderu, muguru un plecus, izvēloties konkrētajā zonā krītoša fasona kleitas, vienlaikus izceļot auguma trumpi – kājas. Šāda auguma sievietēm skaisti izceļas kleitas ar pamanāmu dekoltē, bet vissvarīgāk ir veidot optiski proporcionālākas figūras tēlu, izvairoties no pieguloša apģērba valkāšanas, bet spēlējoties ar struktūrām un formām.

Bumbiera formas figūras īpašnieces centīsies maskēt gurnus un sēžamvietu, izvēloties brīvi krītoša auduma kleitas, kas vienlaikus izcels vidukli un krūtis, radot ilūziju par vajadzīgajām proporcijām. Minikleitas gan īsti nebūs piemērotākās.

Smilšu pulksteņa formas figūras īpašnieces var valkāt teju jebko, taču īpaši labi izskatīsies kleitas, kas izcels vidukļa slaidumu un gurnu apaļīgumu, uzskatāmi demonstrējot figūras samērīgās proporcijas. Noteikti var izvēlēties pieguļošas kleitas, kā arī kleitas ar atkailinātu muguras daļu.

Apvērsta trijstūra formas figūra prasīs to, lai vizuāli ar apģērbu mazinām plecu un krūšu daļas apjomu, izvēloties kleitas ar piedurknēm, kā arī kuplu svārku daļu, kas šauro gurnu zonu vizuāli padarīs platāku. Savukārt kvadrātveida formas figūras īpašniecēm der ņemt vērā tos pašus ieteikumus, ko  ābolveida formas figūras īpašniecēm. Ir vērts izcelt kājas, kas konkrētā auguma tipam visbiežāk ir garas un slaidas. Vidukli izcelt palīdzēs dažādi dekoratīvi elementi.

Pērkot kleitu internetā, šādus sīkumus iespējams izvērtēt tikpat vienkārši, kā iepērkoties veikalā. Tāpēc, lai sūtījumā neatnāktu kleita, kas īsti uz auguma neizskatās labi, jāmeklē rūpīgi, izvērtējot sava auguma parametrus.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *