Neparastie skaļruņi– viss vienā

skaļruņiLabas mūzikas cienītāji savās mājās vēlas ko īpašu. Tie, kuri vēlas izcelties no pūļa, var nopietni apsvērt, vai ir vērts investēt gandrīz 500 eiro vērtajos Fluance Fi70 skaļruņos.

Fluance Fi70 skaļruņiemir viss – AM/FM radio un visas nepieciešamās audio ieejas – digitālā, AUX un… Bluetooth. Tieši Bluetooth adapteris padara tās īpašas un iezīmē jaunu skaļruņuevolūcijas posmu. Turklāt ir arī USB savienojums uzlādei, tāpēc tos var pieslēgt gan pie datora, gan arī pie parastas rozetes.

Mājas audiosistēmas evolucionē diezgan gausi. Dažām no tām ir speciālas vadības pultis, taču paši skaļruņi paliek nemainīgi, jo to mērķis ir viens – radīt kvalitatīvu 3D skaņu no katra istabas stūra. Daži skaļruņi akcentē mazos un kompaktos izmērus, daži – retro stilu, bet Fluance Fi70 apvieno jauno skaļruņuveidu ar klasiskajām.

Skaļruņi uzstādāmi uz grīdas.

Fluance Fi70 sver aptuveni 35 kilogramus, tāpēc tā ir masīva interjera sastāvdaļa. To dizains ir mūsdienīgs, bet tajā pašā laikā arī unikāls. Ārējais rāmis ir pārklāts ar koku, un uz tā virsmas izvietotas vadības pogas. Tiesa gan, tam ir arī attālinātās vadības pults, ar kuru var vadīt dažus skaņas iestatījumus.

Nelielā ekrānā tiek rādīts skaņas režīms, laiks, radiostacijas informācija. Ir pat modinātājs! Uz skaļruņiemvar uzstādīt speciālu pārvalku un paslēpt visas sešasskandas.

Kāpēc šie skaļruņiir piesaistījuši mūzikas cienītāju uzmanību? Tirgū taču ir liela mūsdienīgu skandu izvēle. Viens no iemesliem ir Bluetooth funkcija mūzikas atskaņošanai bez vadiem tieši no mobilā tālruņa vai planšetdatora (arī portatīvā datora), ieslēdzot Bluetooth savienojumu. Senāka tipa MP3 atskaņotājiem piemērots AUX savienojums, bet digitālajam radio ir optiskais-digitālais savienojums. Ir padomāts par visiem audio atskaņošanas pamatveidiem, kuri var būt nepieciešami mājās.

Trūkst tikai Wi-Fi savienojuma un skārienjutīgā ekrāna ar daudzām vadības iespējām, un Fluance Fi70 varētu saukt parviedajiem skaļruņiem. Vēl viens moments, kas liek brīnīties, ir šādas aparatūras cena. Fluance Fi70 tiek pārdotas par 500 ASV dolāriem (aptuveni 445 EUR), un tā tiešām nav slikta cena. Žēl, ka šīs skandas var iegādāties tikai ASV un Kanādā, un tikai internetā.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *