Vai aizdevējs pārbauda klientu maksātspēju?

naudas aizdevums internetāNereti ir situācijas, kad kredītu ņēmējam ir ļoti nepieciešama nauda un tas vienkārši melo par saviem oficiālajiem ienākumiem. Tieši tāpēc kredītu devējiem vajadzētu pārbaudīt katru kredītu ņēmēju un tā iesniegtās informācijas patiesumu.

Iesniegt nepatiesu informāciju par saviem ienākumiem ir pretlikumīgi, taču neviens Latvijā par to nav nopietni sodīts. Tas, protams, ja runā par nelielām aizdevuma summām, kas nepārsniedz 800 eiro. Liela daļa kredītu devēji, mazajiem aizdevumiem nemaz nepārbauda iedzīvotāja ienākumus un naudu var aizņemties jebkurš, kurš prot aizpildīt aizdevuma pieteikuma anketu un ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu.

Kas mudina cilvēkus ņemt kredītu bez darba vietas?

Iemesli interneta kredīta ņemšanai ir ļoti daudz un dažādi, no kuriem galvenie ir uzkrājušies daudz sīki parādi, problēmas ar ikmēneša maksājumu veikšanu, sadzīves iekārtu nolietošanās vai arī nauda nepieciešama, lai mazliet atpūstos ar savu ģimeni. Latvijas statistika ēnu ekonomikā. Vairums Latvijas strādniekiem tiek maksāta alga aploksnēs, jo īpaši ja runā par tādām nozarēm kā celtniecība, uzkopšana, dažāda veida montāžas un demontāžas daros. Lūk, tāpēc ēnu ekonomika Latvijā ir tik populāra, ka pārsniedz 20 procentus.

Tas nozīmē, ka vismaz 20% iedzīvotāji Latvijā saņem neoficiālus ienākumus vai daļēji oficiālus. Bez ātro kredītu nelielo aizdevumu piedāvājuma, kredītu ņēmējiem Latvijā nebūtu iespēja aizņemties naudu. Tāpēc, lai neapdalītu šo sabiedrības daļu, ātrie kredīti piedāvā saņemt nelielus aizdevumus tiem, kuriem nav oficiālas darba vietas. Pirms kredīta ņemšanas gan būtu jāpadomā, cik ļoti Jums ir nepieciešamas šis aizdevums, jo katram aizdevumam ir arī procentu maksa. Bez liekas vajadzības nav prātīgi aizņemties naudu, jo atpakaļ vienmēr būs jāatdod vairāk.

Atbildīga aizņemšanās ir nepieciešama visiem, jo īpaši tiem, kuri vēlas aizņemties naudu bez oficiālas darba vietas.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *